Fotogalerie a informace o mě:

 

 

 

Informace o mě:

 

Benjamin Budín, masér

Narozen ve znamení Berana, vychován v úplné rodině, veden k vnímání jak přírody tak lidí kolem sebe. Mé zájmy nejen o sport, zdravější životní styl, kulturu, tanec střídá i velký zájem o rodinu, harmonii těla a duše, s tím spojen tok energie, který je podstatou (všech) každého z nás.

K masážím a terapiím vůbec jsem se dostal již při studiích, kdy jsem aktivně sportoval. Po vystudování školy technického zaměření mě to táhlo tam, čemu se věnuji doposud.

Při mé práci s lidmi neodstraňuji jen bloky pohybového aparátu a otoky, nýbrž pracuji s celým tělem jako celkem, ve kterém je vždy možno nalézt příčinu, pokud ta není známa z lékařského vyšetření, či patrná následkem úrazu.

Většina mých procedur je proto kombinována nejen prvky z chyropraxe, Dornovy metody, ale i diagnostikou Reflexní terapie.

Masážím a prácí s pohybovým aparátem se zabývám od r. 2005, Lymfatickým masážím a přístrojovým lymfodrenážím od r. 2015. Praxe ve zdravotnictví s onkologickými pacienty, v lázeňském komplexu a v současné době soukromě.